PALAU: Ostrov Koror z Viedne s letenkami od 959€

13.Dec 2022 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: koror palau letenky na koror Mikronézia Austrália a Oceánia

Láka nás celoročných 26 stupňov takmer bez zrážok, azúrové more plné tropických „príšer". Snívame o rajských plážach, no o 26 ostrovov a 300 ostrovčekov v Tichom oceáne toho veľa nevieme. Napríklad to, že Palau je so zničenými vojenskými vozidla, pripomínajúcimi boje medzi Američanmi a Japoncami, niečo ako múzeum 2. svetovej vojny. Presvedčte sa na vlastné oči. Zaleťte si do jeho hlavného mesta Koror, ktoré je aj jednou z najlepších potápačských lokalít na svete.

K ceste na Koror môžete využiť ponuku let. spoločnosti China Airlines a zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Palau už od 959€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x36x23 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky na Koror sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do júna 2023.


► Letenky napríklad v termíne 20-28 jún 2017.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - KOROR 959€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA KOROR

Podmienky vstupu na Koror

Slovenskí občania cestujúci do Palau na menej ako 30 dní nepotrebujú vstupné turistické víza. Stačí cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko. Deti nad 5 rokov musia mať vlastný cestovný pas.Ostrov Koror z Viedne s letenkami od 959 eur