PANAMA S TURKISH AIRLINES: Spiatočné letenky z Viedne od 469€

22.Aug 2019 | 18:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik Južná Amerika panama letenky do panamy Turkish Airlines letisko viedeň

Pre niektorých je Panama daňovým rajom. Iní skôr poznajú Panamský prieplav, jeden z najväčších technických zázrakov minulého storočia. Najjužnejšia krajina Strednej Ameriky vábi turistov aj inými krásami. Čo si z jej rozmanitej ponuky vyberiete vy? Pláže, hlavné mesto Panama City, kde moderné mrakodrapy kontrastujú s koloniálnymi budovami alebo dažďové pralesy?

K ceste do Kolumbie využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Panamy od 469€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Panamy sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2019 do januára 2020.


► Letenky napríklad v termíne 14-22 október 2019.

► Ubytovanie v Paname už od 10€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Panama City od 469€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V PANAME

Podmienky vstupu do Panamy

Pre cesty občanov SR nepresahujúce 90 dní (na turistické účely) postačuje platný cestovný pas.PANAMA S TURKISH AIRLINES - Spiatočné letenky z Viedne od 469 eur