Paríž v jarných termínoch z Bratislavy alebo Krakova už od 34€

23.Mar 2017 | 16:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa francúzsko paríž letenky do francúzska letenky do paríža letisko krakov letisko bratislava ryanair

Využite aktuálne priaznivé ceny na letenky od let.spoločnosti Ryanair a navštívte napríklad Paríž. Aktuálne sa dajú zakúpiť spiatočné letenky z Krakova alebo z Bratislavy do Paríža (Beauvais) už od 34€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 38€. Za batožinu o váhe 20kg je poplatok 52€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca apríl a máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 4-20 apríl 2017.

► Ubytovanie v Paríži už od 20€ na osobu a noc


Vyhľadať letenky Krakov - Paríž od 34€

Vyhľadať letenky Bratislava - Paríž od 34€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako do Paríža - rady a tipy na cestu

Paríž, hlavné a kozmopolitné mesto ležiace na severe Francúzska na rieke Seine. Je globálnym centrom, centrom európskeho obchodu a domovom vyše 10 miliónov ľudí. Mesto svetla (la Ville Lumière), ktoré netreba predstavovať. Je synonymom jedla, kultúry, módy a architektúry. Hoci najrušnejším obdobím je leto, mesto akoby sa menilo z ročnými obdobiami. Veľká časť Paríža, vrátane rieky Seiny, je zapísaná na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Ako sa dostať z letísk v Paríži

Letisko Paris Beauvais je malé letisko 85 km od Paríža. Paris Beauvais je populárnou destináciou pre predĺžené víkendy. Do Paríža, konkrétne na Porte Maillot sa dostaneme autobusmi, ktoré odchádzajú spred príletovej haly. Cena jednosmerného lístka zakúpeného online je 15,90€, v prípade lístka kupovaného na mieste je cena 17€. Doba jazdy autobusu je cca 1,5 hodiny. Viac info o doprave nájdete na stránkach letiska... čítať ďalej