PERU: Lima z Viedne so zastávkou v Madride s letenkami od 479€

25.Nov 2019 | 11:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: peru Južná Amerika lima letenky do peru letenky do limy letisko viedeň Turkish Airlines Latam laudamotion

Vydajte sa na potulky do Peru, pradávnej ríše slávnych Inkov, krásnej prírody a majestátnych hôr. A možno práve preto Peru láka množstvo cestovateľov či dobrodruhov. Pre mnohých je a možno bude cieľom najznámejšia peruánska pamiatka Machu Picchu, mesto vybudované na horskom hrebeni, hlboko v horách.

K ceste môžete využiť kombináciu leteniek od let.spoločností Laudamotion, Turkish Airlines a Latam Airlines s odletom z Viedne so zastávkou v Madride do peruánskej metropoly Lima už od 479€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.


Upozornenie: Cesta je zložená z dvoch samostatných leteniek

Táto kombinácia leteniek je zložená z dvoch rôznych rezervácií. Odporúčame vám preto objednať si k týmto samostatným letenkám aj prémiovú asistenčnú službu a poistenie. Viac informácii o kombinovaných letenkách od spoločnosti Pelikan.sk nájdete TU.


Príkladový itinerár cesty:

  • 17.03.2020 Viedeň – Madrid
  • 19.03.2020 Madrid – Lima
  • 30.03.2020 Lima - Madrid
  • 01.04.2020 Madrid – Viedeň


Letenky do peruánskej metropoly Lima sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do júna 2020.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - Lima 479€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V madride

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V Lime

Podmienky vstupu do Peru

Občania SR v prípade turistických ciest do 90 dní nepodliehajú vízovej povinnosti. Peru jednostranne zrušilo vízovú povinnosť pre turistické cesty občanov SR v októbri 2003.

Prihlasovacia povinnosť pre turistov do 90 dní neexistuje.

Pri prekročení hranice obdrží cudzinec tzv. vstupný lístok, ktorého časť je odovzdaná úradníkovi pasovej kontroly, druhú časť je potrebné uschovať a odovzdať pri odchode z krajiny. Bez uvedeného vstupného lístku nie je možné opustenie krajiny. V prípade odcudzenia alebo straty tohto migracného lístku je potrebné nahlásiť stratu na Migračnom úrade a uhradiť administratívny poplatok.Lima z Viedne so zastávkou v Madride s letenkami od 479 eur