Petrohrad z Bratislavy s novou linkou let.spoločnosti Wizzair. Spiatočné letenky od 40€

20.Jan 2020 | 15:02
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko bratislava rusko letenky do ruska letenky do petrohradu petrohrad wizzair

BRATISLAVA 20. januára – Z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová pravidelná letecká linka do ruského Petrohradu. Dopravca Wizz Air bude lietať z Bratislavy do Petrohradu a späť od 1. júna 2020 s frekvenciou 4 x týždenne (pondelok, streda, piatok a nedeľa). Letenky z Bratislavy do Petrohradu a späť si možno od dnes zakúpiť na webe dopravcu wizzair.com.

„Dnešné oznámenie nových leteckých liniek z Petrohradu prináša nové možnosti pre cestujúcich z Ruska a do Ruska. Z Petrohradu otvárame 4 nové letecké linky, vrátane linky do Bratislavy, čím rozširujeme našu sieť liniek a poskytujeme tak cestujúcim možnosti cestovania za rozumné ceny, navyše, našou najmladšou a najekologickejšou flotilou lietadiel. Keďže nedávno bol zjednodušený proces získavania elektronických víz a tiež uvoľnená 7. sloboda pre lety do Petrohradu, veríme, že sa mesto stane pre ľudí atraktívnou destináciou," potvrdil na dnešnej tlačovej konferencii v Petrohrade generálny riaditeľ leteckej spoločnosti Wizz Air József Váradi.


Pre lety do Petrohradu sa pre Slovákov stačí elektronicky zaregistrovať na webovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie, kde získajú bezplatné jednovstupové víza.

„Rozhodnutie leteckého dopravcu Wizz Air vítame, keďže linka do Petrohradu je tou, o ktorú sme sa dlhodobo snažili a o ktorú majú Slováci záujem a ktorú tak budú môcť využívať priamo letecky z Bratislavy. Veríme, že sa podarí získať všetky potrebné povolenia regulačných orgánov," doplnil Jozef Pojedinec, predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Bratislavy do Petrohradu už od 40€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca október 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-14 október 2020.

► Ubytovanie v Petrohrade už od 12€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

RUSKO: Víza pre vstup do Petrohradu a Leningradskej oblasti

Od 1.októbra 2019 si môžu občania Slovenskej republiky vybaviť na oficiálnej internetovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie https://electronic-visa.kdmid.ru jednovstupové vízum (biznis, humanitárne a turistické) pre vstup do Petrohradu a Leningradskej oblasti vo forme elektronického dokumentu (elektronické vízum)... čítať ďalejPetrohrad z Bratislavy s novou linkou let.spoločnosti Wizzair. Spiatočné letenky od 40 eur