Po stopách Vikingov - Island, Faerské ostrovy a Nórsko v rámci jednej cesty od 239€

12.Jan 2017 | 00:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa island faerské ostrovy nórsko letenky na island letenky na fearské ostrovy vagar reykjavík bergen letenky do nórska wizzair Atlantic Airways letisko Katovice

Opäť pre vás máme ponuku, ktorá sa neodmieta. Jeden výlet, jedinečná cena a tri úžasne krajiny. Našou prvou zastávkou bude krajina ohňa a ladu, Island. Pozrieme si to najkrajšie z hlavného mesta Reykjavík, aj z jedinečnej prírody, ktorá ho obklopuje a vyrazíme smer Faerské ostrovy. 18 zatiaľ nedotknutých ostrovov plných histórie síce patrí Dánsku, ale leží medzi Islandom a Nórskom. Práve nórske mesto Bergen bude našou poslednou zastávkou. Isto zistíme, že lúka medzi horami, ako ho prezývajú, ponúka viac, ako len fjordy.

K realizácii takéhoto itineráru budeme musieť urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve budú rezervácie jednosmerných leteniek let.spoločnosti WizzAir na trase Katovice - Reykjavik za cenu 104 PLN (cca 24€) a druhá na trase Bergen - Katovice za 99 NOK (cca 11€).Táto cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB.

Druhé dve budú rezervácie jednosmerných leteniek od let. spoločnosti Atlantic Airways na trase Reykjavik - Vagar (Faerské ostrovy) za 823 DKK (cca 110€) a druhá na trase Vagar (Faerské ostrovy) - Bergen za cenu 699 DKK (cca 94€) .

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca marec 2017.


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky na stránkach Wizzair

Vyhľadať letenky na stránkach Atlantic AirwaysItinerár cesty

  • 17.03.2017 Katovice – Reykjavik
  • 20.03.2017 Reykjavik – Vagar (Faerské ostrovy)
  • 22.03.2017 Vagar (Faerské ostrovy) - Bergen
  • 24.03.2017 Bergen – Katovice


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>