POĽSKO - Varšava koncom prázdnin. Letenky z Viedne už od 14€

17.Aug 2020 | 08:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letenky do poľska letenky do varšavy varšava ryanair letisko viedeň poľsko

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Varšavy už od 14€. Letenky do Varšavy sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca august 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10 kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Varšavy v termíne 24 - 26 august 2020.

Ubytovanie vo Varšave už od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO VARŠAVY

Kalendár termínov Viedeň - varšava

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE VO VARŠAVE

Opatrenia v Poľsku

Od 8. augusta 2020 sa v poľských okresoch s najvyšším nárastom osôb nakazených COVID-19 opätovne zaviedli prísnejšie hygienické opatrenia. Poľsko priebežne aktualizuje zoznam červených a žltých okresov .

Zoznam žltých a červených okresov v Poľsku

Medzi najdôležitejšie obmedzenia v okresoch zaradených do červenej kategórie patria:
povinnosť nosenia rúšok na verejných priestranstvách, povinnosť nosenia rúšok v obchodoch a úradoch, zákaz organizácie kongresov a veľtrhov, zákaz divákov na športových podujatiach, zákaz organizovania kultúrnych podujatí, v stravovacích zariadeniach povinnosť zachovať vzdialenosť 1 osoba na 4 m2, počet návštevníkov aquaparkov a kúpalísk maximálne 75 % kapacity zariadenia, zákaz prevádzkovania kín, zákaz prevádzkovania zábavných parkov, zákaz prevádzkovania posilňovní, zákaz prevádzkovania rehabilitácií a liečení, zákaz zhromažďovania sa viac ako 150 osôb, účasť na náboženských obradoch je možná len pri zachovaní podmienok 1 osoba na 4 m2 v interiéri a 150 osôb v exteriéri, zákaz organizovania svadieb pre viac ako 50 osôb, povinnosť využívať maximálne 50 % kapacity prostriedkov verejnej dopravy, zákaz prevádzkovania nočných klubov a diskoték;

Medzi najdôležitejšie obmedzenia v okresoch zaradených do žltej kategórie patria:
povolená účasť divákov na športových podujatiach predstavuje 25 % kapacity štadióna, organizovanie kultúrnych podujatí pre maximálne 25 % kapacity priestorov, v stravovacích zariadeniach povinnosť zachovať vzdialenosť 1 osoba na 4 m2, prevádzkovanie zábavných parkov možné len pri zachovaní podmienky 1 osoba na 4 m2, prevádzkovanie kín pri využití maximálne 25 % kapacity kinosály, možnosť návštevy rehabilitácií a liečení len s negatívnym výsledkom diagnostického testu na SARS-CoV-2 nie staršieho ako 6 dní pred začiatkom rehabilitačného pobytu (to isté platí pre kúpeľnú liečbu detí), zákaz zhromažďovania sa viac ako 150 osôb, zákaz organizovania svadieb pre viac ako 100 osôb, zákaz prevádzkovania nočných klubov a diskoték.

V platnosti ostáva povinnosť zakrývať ústa a nos v nasledujúcich miestach:

  • prostriedky hromadnej dopravy
  • obchody
  • kiná a divadlá
  • masážne a tetovacie salóny
  • kostoly
  • úrady


Podmienky návratu do SR

Voľný prechod cez hranice bez predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj povinnosti absolvovať karanténu.POĽSKO - Varšava koncom prázdnin. Letenky z Viedne už od 14 eur