Porto koncom leta. Spiatočné letenky z Viedne už od 18€

08.Sep 2020 | 18:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto portugalsko letenky do portugalska letenky do porta letisko viedeň ryanair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Porta už od 18€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 16-18 september 2020.

► Ubytovanie vo Porto už od 20€ na osobu a noc.


Zobraziť letenky do Porta

Kalendár termínov Viedeň - Porto

Zobraziť ubytovanie v Porte

Podmienky vstupu do Portugalska

Pre vstup do KONTINENTÁLNEHO Portugalska na pozemných hraniciach alebo pri letoch z krajín Európskej únie, krajín pridružených k schengenskému priestoru (Lichtenštajnsko, Nórsko, Island a Švajčiarsko) a zo Spojeného kráľovstva aktuálne nie je zavedená povinná karanténa ako ani povinnosť preukázania sa negatívnym testom na COVID-19.


Podmienky návratu na Slovensko

Všetkým osobám, ktoré od 1. septembra 2020 od 7:00 vstúpia na územie SR, pričom počas predchádzajúcich 14 dní navštívili krajinu Európskej únie, ktorá nie je na zozname menej rizikových krajín (teda je riziková, tzv. „červená") a zároveň nenavštívili krajinu, ktorá nie je členom Európskej únie a je riziková, sa nariaďuje izolácia v domácom prostredí do obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19.

V prípade bezpríznakového priebehu izolácie je možné ju ukončiť na 10. deň aj bez absolvovania testu na ochorenie COVID-19. Zistiť viac...Porto koncom leta. Spiatočné letenky z Viedne už od 18€