Portugalské Faro v jarných termínoch. Letenky z Viedne od 30€

02.Apr 2024 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: portugalsko faro letenky do portugalska letenky do fara letisko viedeň ryanair európa

Portugalské Algarve, ležiace na južnom cípe Pyrenejského polostrova, uchváti každého milovníka slnka, pláží a malebných zákutí. Oblasť sa pýši 300 slnečnými dňami v roku, tyrkysovou vodou Atlantiku a dramatickými útesmi, ktoré lemujú pobrežie. A srdcom Algarve je mesto Faro, ktoré ponúka bohatú históriu, živú atmosféru a príjemný únik od rušných letovísk.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do portugalského Fara od 30€. Letenky do Fara sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-15 apríl 2024.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - FARO

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE VO FARE


Algarve: Čaro portugalského juhu

Pokiaľ vám názov Algarve príliš veľa nehovorí, tak vedzte, že sa pod týmto pomenovaním pochádzajúcim z arabčiny a označujúcim západ ukrýva región situovaný v najjužnejšej časti Portugalska. Vzhľadom na jeho prírodné krásy a nádherné pláže kolísajúce sa vo vodách Atlantického oceánu neprekvapuje, že je Algarve jednou z najnavštevovanejších oblastí krajiny spolu s Azorskými ostrovmi a Madeirou... čítať ďalejPortugalské Faro v jarných termínoch. Letenky z Viedne od 30 eur