Portugalské Faro začiatkom roka. Letenky z Viedne od 55€

07.Dec 2023 | 09:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: portugalsko faro letenky do portugalska letenky do fara ryanair Európa letisko viedeň

Unikátne skalné útvary, nádherné pláže aj očarujúce rybárske mestečká. To všetko a oveľa viac je fascinujúce Algarve v Portugalsku. Pokiaľ vám názov Algarve príliš veľa nehovorí, tak vedzte, že sa pod týmto pomenovaním pochádzajúcim z arabčiny a označujúcim západ ukrýva región situovaný v najjužnejšej časti Portugalska. Vzhľadom na jeho prírodné krásy a nádherné pláže kolísajúce sa vo vodách Atlantického oceánu neprekvapuje, že je Algarve jednou z najnavštevovanejších oblastí krajiny spolu s Azorskými ostrovmi a Madeirou. Celoročne príjemné podnebie tiež umožňuje venovať sa rozličným športom vrátane golfu a vodným športom, ako aj aktivitám pre dobrodružne založených návštevníkov či rodiny s deťmi.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do portugalského Fara od 55€. Letenky do Fara sú dostupné pre cesty v termínoch koncom januára a začiatkom februára 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 19.1. -2.2. 2024.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - FARO

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE VO FAREPortugalské Faro začiatkom roka. Letenky z Viedne od 55 eur