PORTUGALSKO: Lisabon z Katovíc s letenkami už od 35€

20.Mar 2018 | 15:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do lisabonu letisko Katovice wizzair

Lisabon bol dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou geografickou polohou, zo silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je to práve ten pravý čas na objavenie tejto najzápadnejšej európskej metropoly.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Katovíc do portugalského Lisabonu už od 149Zl (cca 35€). Cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Letenky za túto cenu sú dostupné koncom marca a začiatkom apríla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 25.3. - 8.4. 2018.

► Ubytovanie v Lisabone už od 33€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Lisabon z Katovíc s letenkami už od 35 eur