PORTUGALSKO: Lisabon z Viedne v jarných termínoch od 22€

09.Mar 2020 | 08:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do lisabonu letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Lisabonu už od 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Lisabonu sú dostupné pre cesty počas mesiaca apríl 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-24 apríl 2020.

► Ubytovanie v Lisabone už od 33€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - LISABON

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Portugalsko - opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Lisabone v súvislosti s potvrdenými prípadmi ochorenia COVID-19 v Portugalsku informuje, že pre verejnosť bola zriadená 24-hodinová pohotovostná linka SNS24 č. 808242424 / 9 (angl. jazyk) na príjem a poskytovanie informácií o možnej nákaze ochorením COVID-19 a o ďalšom postupe pri podozrení z nákazy.

Ministerstvá zahraničných vecí a zdravotníctva Portugalska odporúčajú všetkým osobám, ktoré do Portugalska prichádzajú z najviac postihnutých krajín a oblastí, aby svoj zdravotný stav sledovali po dobu minimálne 14 dní, a v prípade, že vykazujú príznaky ochorenia COVID-19, kontaktovali telefonickú pohotovostnú linku SNS24. V prípade podozrenia alebo zistenia, že sa osoba dostala do kontaktu s osobou, u ktorej bol COVID-19 potvrdený, je nutné zostať na mieste a odtiaľ kontaktovať linku SNS24. Zdroj: Mzv.sk

Lisabon – Európske San Francisco

Golden Gate Bridge, Socha Spasiteľa, adrenalínové historické električky, v ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách. Áno, možno vás napadlo San Francisco alebo Rio de Janeiro, ale reč nie je vôbec o Amerike. Všetky tieto atrakcie máte na dosah v jednom z hlavných európskych miest – Lisabone. Spolu s najväčšou technologickou konferenciou na svete – Web Summitom, ktorá sa koná každoročne v novembri, môžete spojiť príjemnú návštevu s technologickými novinkami. Na skok máte aj pútnickú Fatimu, kde sa pred sto rokmi v roku 1917 údajne zjavila Panna Mária... čítať ďalejPORTUGALSKO - Lisabon z Viedne s letenkami od 22 eur