Prázdninové Porto z Viedne. Spiatočné letenky už od 25€

12.Aug 2020 | 12:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto portugalsko letenky do portugalska letenky do porta letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Porta už od 25€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Porta sú dostupné v termínoch počas mesiaca august a september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 21-24 august 2020.

► Ubytovanie vo Porto už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Porto

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu do Portugalska

Pre vstup do KONTINENTÁLNEHO Portugalska na pozemných hraniciach alebo pri letoch z krajín Európskej únie, krajín pridružených k schengenskému priestoru (Lichtenštajnsko, Nórsko, Island a Švajčiarsko) a zo Spojeného kráľovstva aktuálne nie je zavedená povinná karanténa ako ani povinnosť preukázania sa negatívnym testom na COVID-19.


Podmienky návratu na Slovensko

Podľa opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR patrí aktuálne Portugalsko medzi rizikové krajiny. V takomto prípade sa nariaďuje izolácia v domácom prostredí do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19.

Laboratórnej diagnostike na ochorenie COVID-19 je osoba povinná sa podrobiť najskôr v piaty deň izolácie v domácom prostredí. Po dobu domácej izolácie podľa predchádzajúcej vety sa táto nariaďuje i osobám žijúcim s ňou v spoločnej domácnosti. Viac tuPrázdninové Porto z Viedne. Spiatočné letenky už od 25 eur