Prázdninové Švajčiarsko. Bazilej z Budapešti v augustových termínoch s letenkami od 22€

09.Jún 2019 | 15:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa švajčiarsko letenky do švajčiarska bazilej wizzair letisko budapešť letenky do bazileja

Neviete sa rozhodnúť či navštívite Nemecko, Francúzsko alebo Švajčiarsko? Vyberte sa do Bazileja, kde kúsok od mesta, pri Dreiländereck, budete vo všetkých troch krajinách zároveň. Nadšený z troj-európskeho dobrodružstva ale nezabudnite na samotné mesto na Rýne. Na jeho stredoveké centrum okolo Marktplatz, gotickú katedrálu a trhy, kde sa napcháte syrovými výrobkami, čokoládou a pralinkami.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizz Air si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do švajčiarskeho mesta Bazilej už 6890Ft (cca 22€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca august 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 15-18 august 2019.

► Ubytovanie v Bazileji už od 35€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Bazileja

Kalendár termínov Budapešť - bazilej

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Bazilej z Budapešti s letenkami od 22 eur