Priame lety z Viedne do čínskeho Šen-čenu od 449€

28.Nov 2018 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia čína Šen-čen letenky do ázie letenky do číny letenky do šen-čenu letisko viedeň. hainan airlines

Čínsky Šen-čen (Shenzhen) je synonymom inovácie a modernosti. Sídlo svetových spoločností, horúci cestovateľský tip na rok 2019, začína útočiť i inú stránku. Vymaňuje sa z pod tieňa do neba stúpajúcich mrakodrapov a prichádza s umeleckými štvrťami na mieste bývalých skladov. Zároveň sa stále drží toho, čo mu ide dobre. Vymakaných zábavných parkov, nočného života a snáď nekonečných možností v jedle a nákupoch.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Hainan Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Šen-čenu už od 449€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg.

Letenky z Viedne do Šen-čenu sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2019.


► Letenky do Šen-čen 3-10 január 2019.

► Ubytovanie v Šen-čen už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Vieden - Šen-čen 449€

Vyhľadať ubytovanie v Šen-čen

Podmienky vstupu do Číny

Na územie ČĽR môže vstupovať občan Slovenskej republiky, ktorý má platný cestovný pas a platné vízum. Platnosť cestovného pasu musí byť najmenej o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný termín opustenia územia Číny. Držitelia cestovných pasov musia mať udelené vízum, ktoré je možné získať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave.Priame lety z Viedne do čínskeho Šen-čenu od 449 eur