Priame lety z Viedne do Hong Kongu od 489€

13.Apr 2018 | 10:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: čína ázia hong kong letenky do ázie letenky do hong kongu Austrian Airlines letisko viedeň

Hong Kong patrí medzi svetové obchodné centrá v ktorom sa vďaka jeho koloniálnej histórii stretáva ázijská a európska kultúra. Vplyv Číny je silnejší v mestskej časti Kowloon, kde je najvyššia hustota obyvateľstva, ale za to pomerne lacné ubytovanie. Za návštevu v tejto časti určite stojí najvyššia budova v meste, známa promenáda s chodníkom slávy, či nočné trhy a nezabudnuteľný pohľad na panorámu mesta. K ceste do Hong Kongu môžete využiť ponuku priamych letov od let.spoločnosti Austrian Airlines.

K ceste využite ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Hong Kongu už od 489€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky do Hong Kongu sú dostupné v rôznych termínoch od mája 2018 do januára 2019.


► Letenky do Hong Kongu v termíne 2-10 máj 2018.

► Ubytovanie v Hong Kongu už od 15€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Hong Kong 489€

Vyhľadať ubytovanie v Hong Kongu


Podmienky vstupu do Hong Kongu

Na slovenských občanov sa vzťahuje bezvízový vstup do Hongkongu a do Macaa pre krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v dĺžke trvania do 90 dní. Vycestovanie do OAO Hongkong alebo OAO Macao sa považuje za opustenie územia ČĽR a na hraniciach s týmito samostatnými administratívnymi oblasťami je pasová a colná kontrola osôb. Osoby prichádzajúce z Číny do Hongkongu a Macaa, ktoré sa plánujú vrátiť naspäť na územie pevninskej Číny, musia mať udelené vízum na minimálne dva vstupy.Priame lety z Viedne do Hong Kongu od 489 eur