Priame lety z Viedne do Los Angeles s Austrian Airlines už od 270€

30.Aug 2018 | 08:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: usa los angeles Severná Amerika letenky do los angeles letenky do usa letenky do kalifornie Austrian Airlines letisko viedeň united airlines

Konkurenčný boj priamo pred našimi očami. Včera lacné letenky do Los Angeles s KLM za 299€ a dnes odpoveď od Austriam Airlines a ich ponuka priamych letov.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti United Airlines a Austrian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Los Angeles už od 270€. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Zapísanú batožinu o váhe do 23kg je možné dokúpiť za 60 USD za jeden smer.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2018 do februára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 18-25 október 2018.

Ubytovanie v Los Angeles už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE UNITED AIRLINES

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - LOS ANGELES 278€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V LOS ANGELES


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.