Pútnické Lurdy z Krakova s letenkami od 27€

05.Apr 2018 | 13:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa francúzsko lurdy letenky do francúzska letenky do lúrd letisko krakov ryanair

Lurdy patria spolu s portugalskou Fatimou a španielskym Santiagu de Compostela medzi najnavštevovanejšie pútnické miesta. Každoročne prilákajú viac než 6 miliónov pútnikov z celého sveta.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Lúrd už od 112zł (cca 27€). V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 50€.

Letenky do Lúrd sú dostupné v termínoch počas mesiaca apríl 2018.


► Letenky napríklad v termíne 8-12 apríl 2018.

► Ubytovanie v Lurdách už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do lúrd

Vyhľadať ubytovanie v lurdách


Podujatia pre pútnikov

Denné slávnosti
Každodenné sväté omše a procesie vo viacerých svetových jazykoch konajúce sa v priestoroch Esplanada. Komplex je prístupný pútnikom počas celého roka.

Národná púť sv. ruženca
Slávnostná svätá omša v chráme Notre Dame, ktorá sa koná každý rok v októbri a zúčastňujú sa jej veriaci z celého sveta.

Lurdský festival klasickej hudby

Tento festival sa koná každoročne v apríli. Je to veľkolepý orchestrálny koncert vážnej hudby prebiehajúci v hlavných lurdských chrámoch. Vstupné na festival sa pohybuje od 10€ do 40€.Pútnické Lurdy z Krakova s letenkami od 27 eur