Pútnické Lurdy z Krakova v aprílových termínoch s letenkami od 16€

02.Apr 2017 | 17:47
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa francúzsko letenky do francúzska lurdy letenky do lúrd letisko krakov ryanair

Pútnici z celého sveta sem prichádzajú, aby sa pomodlili a s nádejou, že ich vylieči voda z miestneho prameňa. Na miesto, kde sa pár storočí dozadu 13 ročnému vidieckemu dievčaťu údajne zjavila Panna Mária. K svätyni v meste Lurdy na juhu Francúzska. Chcete byť aj vy medzi pútnikmi? Máme pre vás letenky od spoločnosti Ryanair.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Lúrd už od 68zł (cca 16€). V cene letenky je len príručná batožina do 10kg. Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia s max. hmotnosťou 15kg je 31€. V prípade batožiny s hmotnosťou do 20kg zaplatíte 44€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca apríl 2017.


► Letenky napríklad v termíne 9-20 apríla 2017.

► Ubytovanie v Lurdách už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do lúrd

Vyhľadať ubytovanie v lurdách


Podujatia pre pútnikov

Denné slávnosti
Každodenné sväté omše a procesie vo viacerých svetových jazykoch konajúce sa v priestoroch Esplanada. Komplex je prístupný pútnikom počas celého roka.

Národná púť sv. ruženca
Slávnostná svätá omša v chráme Notre Dame, ktorá sa koná každý rok v októbri a zúčastňujú sa jej veriaci z celého sveta.

Lurdský festival klasickej hudby

Tento festival sa koná každoročne v apríli. Je to veľkolepý orchestrálny koncert vážnej hudby prebiehajúci v hlavných lurdských chrámoch. Vstupné na festival sa pohybuje od 10€ do 40€.