Qatar Airways - Letenky do Dubaja s odletom z Viedne od 279€

11.Jan 2017 | 16:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: emiráty dubaj Blízky východ letenky do dubaja

Qatar Airways v posledných dňoch ponúka lepšie a lepšie akcie. Tentoraz sme pre vás našli akciovú letenku za krásnych 279€. Využite túto možnosť a choďte sa zohriať do Dubaja. Vybehnite do Deiry, starej časti mesta za koreninami a zlatom. Obdivujte modernú architektúru. Alebo sa na to všetko pozrite z budovy Burj Kalifa, ktorá na mesto dohliada z výšky.

K ceste do Dubaja si zakúpiť spiatočné letenky z Viedne už od 279€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch od apríla do decembra 2017.


► Letenky do Dubaja v termíne 4-10 jún 2017

► Ubytovanie v Dubaji už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Dubaja

Vyhľadať ubytovanie v Dubaji


Víza do Dubaja

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Mohlo by Vás zaujímať

Na Skok do Dubaja

Lacné letenky do Dubaja!! Kupuj héét! …Takto nejako to začalo. Let katastrofálny. Mám problém obsedieť na mieste polhodiny, nie 5 a pol hodiny. Krásny to pohľad z výšky na vysvietené mesto luxusu a neskutočných. Po prílete sme sadli do prvého taxíka, otázka na šoféra priama: „ za koľko to bude?“ ( pýtali sme sa ako keby sme mali neskutočne veľa možností dostať sa na hotelovú izbu, o ktorej sme nemali ani poňatia kde je ) „Je to nejakých 80 km- 150-200 dirhamov“ taxikár nám odvrčal lámavou angličtinou. čítať ďalej