Route 66 - Letenky z Budapešti v termínoch aj počas leta od 439€

27.Jún 2017 | 15:04
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Route 66 usa Severná Amerika los angeles chicago letenky do usa letisko budapešť airberlin

(Aktualizované 27.6.2017) Route 66 už dávno nie je oficiálnou diaľnicou, no dnešná Historic Route 66 sa stala vďaka svojmu mýtu a nostalgii vyhľadávanou atrakciou. Zažite neopakovateľnú atmosféru a scenériu trasy prechádzajúcej cez osem štátov. Vydajte sa na cestu naprieč Amerikou a staňte sa tak aj vy súčasťou tohto jedinečného mýtu, mýtu Route 66.

K ceste môžete využiť tarif leteckej spoločnosti Airberlin s odletom z Budapešti do Chicaga a s návratom z Los Angeles do Budapešti už od 439€. V cene letenky je 1x príručná batožina a 1x zapísaná batožina do 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od augusta do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 1-15 septembra 2017.


Budapešť - Chicago / Los Angeles - Budapešť 439€

Vyhľadať ubytovanie v Chicagu

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Trasa slávnej Route 66Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.