Route 66 s letenkami z Viedne od 419€

31.Okt 2016 | 18:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Route 66 Severná Amerika usa los angeles chicago letenky do usa letenky do kalifornie letisko viedeň airberlin

Zažite atmosféru najznámejšej cesty USA, Route 66. Práve teraz máte možnosť využiť výhodné ceny leteniek umožňujúce prejsť celú trasu z východu na západ alebo v opačnom smere. Vydajte sa z Chicaga v Illinois či z Los Angeles a absolvujte túto legendárnu cestu a staňte sa tak aj vy súčasťou tohto jedinečného mýtu. Mýtu Route 66.

Aj keď dnes už nie je Route 66 oficiálnou diaľnicou, tak tá dnešná Historic Route 66 je vďaka svojmu mýtu a nostalgii turisticky vyhľadávanou atrakciou. Zažite neopakovateľnú scenériu a objavte pozdĺž trasy prechádzajúcej cez osem štátov množstvo reliktov a objektov z čias, kedy táto "matka ciest" zažila rozmach dopravy a uľahčila tak prístup a osídlenie západného pobrežia USA.

K ceste môžete využiť tarif leteckej spoločnosti AirBerlin s s odletom z Viedne. Na výber máme z dvoch trás. Tá prvá je na trase z Viedne do Chicaga a s návratom z Los Angeles už od 419€. Letenky pri tejto alternatíve sú dostupné od januára do marca 2017. V cene letenky je 1x príručná batožina a 1x zapísaná batožina do 23kg.

Druhá možnosť ako absolvovať Rote 66 je v opačnom smere a to na trase z Viedne do Los Angelesa s návratom z Chicaga už od 419€. Letenky pri tejto alternatíve sú dostupné od januára do júna 2017. V cene letenky je 1x príručná batožina a 1x zapísaná batožina do 23kg.


► Letenky napríklad v termíne 1-22 marca 2017.


Viedeň - Chicago / Los Angeles - Viedeň 419€

Viedeň - Los Angeles / Chicago - Viedeň 419€


Vyhľadať ubytovanie v Chicagu

Vyhľadať ubytovanie v Los Angeles


Trasa slávnej Route 66


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.

V rámci bezvízového programu do USA možno cestovať:

  • do 90 dní pobytu na turistické cesty, návštevy známych a príbuzných legálne sa zdržujúcich v USA cesty neslúžiace na zárobkovú činnosť -
  • s biometrickým cestovným pasom (vrátane detí do 5 rokov veku, ktoré musia mať samostatný biometrický cestovný pas)
  • s platnou elektronickou cestovnou autorizáciou ESTA (vrátane detí do 5 rokov veku), ktorá je platná 2 roky v prípade, ak sa nezmenia údaje uvádzané cestujúcim v tomto formulári