RUMUNSKO: Bukurešť z Viedne s letenkami od 20€

21.Aug 2022 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: rumunsko letenky do bukurešte letenky do rumunska bukurešť letisko viedeň ryanair Európa

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bukurešti už od 20€. Letenky do Bukurešti sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca október 2022.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Bukurešti v termíne 13-17 október 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO BUKUREŠTI

Kalendár termínov Viedeň - Bukurešť

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BUKUREŠTI

Tipy na ubytovanie v Bukurešti

Casa Romana

Penzión Casa Romana sa nachádza iba 1 minútu chôdze od dopravného uzla Piata Romana a stanice metra s tým istým menom. Námestie Victoriei je vzdialené 1 km a Staré Mesto 2 km od penziónu. Každá izba má zariadenie v istom štýle, priestor na posedenie a kúpeľňu so sprchovacím kútom, s WC a bezplatnými toaletnými potrebami. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza viacero reštaurácií, kaviarní a nákupných centier.

Rezervovať ubytovanie od 12€ na osobu a noc
Bukurešť – Mesto budované tvrdou rukou

Poobedný let z Budapešti trvá niečo vyše hodiny a na letisko Otopeni prilietame 17:45 miestneho času. Treba rátať s časovým posunom +1hod. Peniaze si vyberáme v bankomate priamo na letisku. Ak máte Visa alebo Mastercard kartu, tak je to najvýhodnejšie. V čase našej návštevy je kurz cca 1EUR=4,49RON.

TIP: Na letisku je Billa, kde si môžete nakúpiť potraviny za ceny nižšie ako u nás

Z letiska do centra mesta na Piata Unirii chodí bus číslo 783. Lístky sa nabíjajú na modrú kartu (multiple card) v stánku naľavo po východe z letiska. Spiatočné lístky si nabite naraz, inak si budete musieť kupovať ďalšiu kartu. Druhá vec je, že sa dalo platiť iba v hotovosti. Po nástupe do autobusu treba priložiť kartu a stláčať dvojku, aby ste mohli aktivovať lístky na ďalšie osoby. Do centra mesta na námestie Piata Unirii je to asi hodina cesty... viac na http://svetobeznici.sk/ Bukurešť z Viedne s letenkami od 20 eur