RUSKO: Irkutsk a jazero Bajkal z Bratislavy s letenkami od 243€

19.Júl 2019 | 19:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Irkutsk rusko letenky do ruska letenky do irkutska sibír bajkalské jazero letisko bratislava pobeda

Klasické letné dovolenky vás už omrzeli? Vymeňte rozpálené európske rezorty za ruskú Sibír. Prečo ísť práve tam? Pretože mesto Irkutsk je ideálnym východiskovým bodom, ak chcete navštíviť najhlbšie, najstaršie a možno aj najkrajšie jazero sveta - Bajkalské jazero.

K ceste na ďalekú Sibír môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Bratislavy do Irkutska s let. spoločnosťou Pobeda už od 243€. Všetci pasažieri môžu bezplatne na palubu zobrať malú cestovnú batožinu, kabelku, tašku na laptop alebo obal na fotoaparát. Príručná batožina klasickej veľkosti do 10kg stojí cca 13€ jednosmerne. Za veľkú batožinu do 20kg (do podpalubia) zaplatia cestujúci cca 20€ jednosmerne a za 32kg je cena 30€.

Letenky za túto cenu sú dostupné od konca októbra do decembra 2019.


► Letenky do Irkutska v termíne 13-20 november 2019.

► Ubytovanie v Irkutsku od 10 na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO IRKUTSKA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V IRKUTSKU

Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.

V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.Irkutsk a jazero Bajkal z Bratislavy s letenkami od 243 eur