RUSKO: Irkutsk a jazero Bajkal z Budapešti od 340€

19.Feb 2018 | 13:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Irkutsk rusko letenky do ruska letenky do irkutska sibír bajkalské jazero letisko budapešť aeroflot

(Aktualizované 19.2.2018) Klasické letné dovolenky vás už omrzeli? Vymeňte rozpálené európske rezorty za ruskú Sibír. Prečo ísť práve tam? Pretože mesto Irkutsk je ideálnym východiskovým bodom, ak chcete navštíviť najhlbšie, najstaršie a možno aj najkrajšie jazero sveta - Bajkalské jazero. A vy ho uvidíte snáď ešte krajšie - obkolesené prebudenou, zelenou prírodou.

K ceste na ďalekú Sibír môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Irkutska s let. spoločnosťou Aeroflot už od 340€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od konca marca do mája a od októbra do decembra 2018.


► Letenky do Irkutska v termíne 16-22 máj 2018.

► Ubytovanie v Irkutsku od 10 na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do irkutska

Vyhľadať ubytovanie v Irkutsku


Podmienky vstupu do Ruska

Občania SR potrebujú na vstup na územie Ruskej federácie víza. Táto povinnosť neplatí pre držiteľov diplomatických a služobných pasov.

V Ruskej federácii nadobudli platnosť nové pravidlá pre registráciu cudzincov, podľa ktorých sa vyžaduje pri krátkodobom pobyte v RF registrovanie v „Migračnej evidencii" vedenej Federálnou migračnou službou RF. V praxi to znamená prihlasovaciu povinnosť pri pobyte u súkromnej osoby presahujúcom 7 pracovných dní. Pri pobyte v zariadení poskytujúcom ubytovanie (napr. hotel, nemocnica a pod.) je potrebné túto povinnosť splniť už do 24 hod. od ubytovania. Za prihlásenie cudzinca nesie zodpovednosť aj pozývajúca osoba (právnická, alebo fyzická), ktorá je takto označená vo víze RF. Za nedodržanie nariadenia hrozia cudzincovi i jeho pozývajúcej osobe pokuty.
RUSKO - Irkutsk a jazero Bajkal z Budapešti od 340 eur