RUSKO: Petrohrad z Budapešti s letenkami nie len na predĺžený víkend od 69€

02.Jan 2020 | 18:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť rusko letenky do ruska letenky do petrohradu petrohrad wizzair

„Okno na západ", kedysi prezývka Petrohradu a dnes najväčšiemu kultúrnemu centru Ruska. V porovnaní s európskymi mestami vzniklo "len nedávno", no verte, že to nezbadáte. Tento historický klenot patrí k najkrajším mestám sveta. Presvedčia vás o tom staré paláce i kostoly.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Petrohradu už od 22780Ft (cca 69€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Budapešti do Petrohradu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca február 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-19 február 2020.

► Ubytovanie v Petrohrade už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Budapešť - Petrohrad

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

RUSKO: Víza pre vstup do Petrohradu a Leningradskej oblasti

Od 1.októbra 2019 si môžu občania Slovenskej republiky vybaviť na oficiálnej internetovej stránke Ministerstva zahraničných vecí Ruskej federácie https://electronic-visa.kdmid.ru jednovstupové vízum (biznis, humanitárne a turistické) pre vstup do Petrohradu a Leningradskej oblasti vo forme elektronického dokumentu (elektronické vízum)... čítať ďalejPetrohrad z Budapešti s letenkami nie len na predĺžený víkend od 69 eur