Ryanair zavádza novú zimnú linku BRATISLAVA – NIŠ

16.Máj 2016 | 16:15
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: srbsko tlačová správa ryanair letisko bratislava niš

Ryanair, obľúbená európska letecká spoločnosť, dnes (16. mája) oznámila zavedenie novej linky z Bratislavy do Niš, ktorá bude v prevádzke počas zimného letového poriadku, teda od konca októbra, 2x týždenne.

Pri príležitosti spustenia novej linky z Letiska Bratislava do Niš spúšťa Ryanair predaj leteniek za cenu už od 19,99 € pre lety v novembri. Letenky za tieto nízke ceny si možno rezervovať na webovej stránke Ryanair.com do štvrtkovej polnoci (19. mája).

Olga Pawlonka z Ryanairu povedala:

„Ryanair s potešením oznamuje zavedenie novej linky z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave do Niš v Srbsku s frekvenciou 2x týždenne. Linka bude v prevádzke od 31. októbra, letenky si možno už teraz zakúpiť na webovej stránke Ryanair.com.

Slovenskí zákazníci sa môžu tešiť aj na naše ďalšie vylepšenia, ktoré prídu už v najbližších mesiacoch a zahŕňajú nové interiéry lietadiel, nové uniformy a viac nových leteckých spojení. Zlepšenia sú súčasťou nášho programu "Always Getting Better – Vždy sa zlepšujeme", keďže aj naďalej ponúkame cestujúcim oveľa viac než len najnižšie ceny leteniek.

Pri príležitosti spustenia novej linky z Bratislavy do Niš spúšťame predaj leteniek za cenu už od 19,99 € pre lety v novembri, ktoré si možno rezervovať do štvrtkovej polnoci (19. mája). Keďže letenky za takéto nízke ceny sa rýchlo vypredajú, cestujúci by mali čím skôr navštíviť www.ryanair.com, aby ich nepremeškali."