S Turkish Airlines do Vietnamu. Hočiminovo Mesto z Budapešti s letenkami od 437€

04.Jan 2018 | 17:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Hočiminovo Mesto ázia vietnam letenky do ázie letenky do vietnamu Turkish Airlines

Ak Vás teda láka Vietnam, tak využite ponuku leteniek z Budapešti do Ho Či Minovo Mesta už od 437€. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Turkish Airlines. V cene leteniek je jedna príručná batožina s hmotnosťou do 8kg a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 12-20 máj 2018.

► Ubytovanie v Ho Chi Minh City už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Turkish Airlines

Budapešť - Ho Chi Minh City od 446€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Vietnamu

Vstup do krajiny podlieha vízovej povinnosti. Na dlhšie obdobie ako 15 dní je potrebné pozvanie od súkromnej osoby alebo cestovnej kancelárie. Vietnamské veľvyslanectvo v praxi vyžaduje "manipulačný poplatok" vo výške cca 60,- EUR. Na hraničnom prechode je potrebné vyplniť vstupný/výstupný deklaračný list. Strata vstupného listu môže spôsobiť komplikácie pri odchode z krajiny. V termíne do dvoch pracovných dní je potrebné sa policajne zaregistrovať (tlačivá sú k dispozícii v ubytovacích zariadeniach).


Mohlo by Vás zaujímať

Vietnam – exotika Indočíny
Krikľavo zelené ryžové políčka, spomienky na ničivú vietnamskú vojnu, milióny motoriek, zašpicatené klobúky skláňajúce sa nad úrodou, bohémsky Saigon, historické sídlo cisárov v Hue a staré uličky Hoi Anu. Vietnam je krajina, ktorá vie ako premeniť turistický ruch na zlato z ktorého môže prosperovať. Namieša koktejl histórie, súčasnosti, spomienok, farebných bazárov s exotickým ovocím a vynikajúcou gastronómiou. Vietnam Vás vezme za svoj lákavý závoj, prevedie Vás a nesmierne obohatí… čítať ďalejHočiminovo Mesto z Budapešti s letenkami od 437 eurHočiminovo Mesto z Budapešti s letenkami od 446 eur