S Turkish Airlines z Košíc do Indočíny. Vietnam a Thajsko s multi-city letenkami už od 445€.

25.Mar 2017 | 13:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia vietnam thajsko letenky do ázie letenky do vietnamu letisko košice Turkish Airlines letenky do thajska bangkok hanoi

Spoznajte Indočínu s multicity letenkami spoločnosti Turkish Airlines. Svoju cestu jej tajomnými prírodnými zákutiami, starobylými miestami a krásnymi ostrovnými plážami začnete v Hanoji, v hlavnom meste Vietnamu, v krajine s neuveriteľne bohatou históriou. A skončíte v Bangkoku, metropole Thajska. Cestou sa isto zastavíte na ďalších zaujímavých miestach. Je už na vás, či precestujete Vietnam krížom krážom. Vyrazíte k rieke Mekong, k nespočetným ryžovým políčkam, ku krásnym plážam ostrova Phu Quoc. Odskočíte si do jedinečnej Kambodže a k jej majestátnemu Angkor Watu. Alebo si doprajete pár dní navyše v Bangkoku, meste, kde sa tradície striedajú s moderným svetom.

K ceste po Indočíne využite aktuálnu ponuku multi-city leteniek let.spoločnosti Turkish Airlines s odletom z Košíc do Hanoja a s návratom z Bangkoku do Košíc už od 445€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od augusta 2017 do januára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 3-30 november 2017.


Košice - Hanoi / bangkok - Košice od 445€


Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie v Hanoji


Doprava medzi Bangkokom a okolitými krajinami

Najrýchlejšou a najpohodlnejšou dopravou medzi Bangkokom a okolitými krajinami je letecká doprava. Výhodou je, že túto trasu lietajú okrem klasických spoločností aj nízkonákladové spoločnosti ako sú Lao Airlines, Bangkok Airways alebo AirAsia. Táto linky sa lietajú niekoľko krát za deň a cena leteniek začína už na 24€.

Ďalšou z možností ako sa dopraviť z Bangkoku do okolitých krajín je autobusová doprava. Cesta autobusom z Bangkoku do Siam Reap v Kambodži trvá necelých 9 hodín a cena lístka sa pohybuje od 19€ do 30€ v závislosti od času odchodu z Bangkoku. Ďalšie info ohľadom cestovania po tejto oblasti si môžete prečítať v našom článku Indočína z Košíc.