San Francisco + 2 dni v Barcelone s letenkami z Budapešti od 377€

23.Nov 2019 | 17:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letenky do usa san francisco letenky do san francisca letisko budapešť british airways

Hľadáte nejakú zaujímavú inšpiráciu na cestu? Čo tak si zaletieť do San Francisca? Do mesta, ktoré je nie len známe mostom Golden Gate Bridge ale aj svetoznámou bývalou väznicou Alcatraz. To sú len niektoré z miest, ktoré by ste počas svojej cesty určite nemali minúť. No a po ceste do USA sa zastavíte na 2 dni v Barcelone. Do mesta, ktoré sa radí k jednému z najobľúbenejších miest Európy, ak aj nie celého sveta.

K ceste môžete využiť kombináciu leteniek od let.spoločnosti Wizz Air a British Airways s odletom z Budapešti cez Barcelonu do San Francisca a s návratom do Budapešti už od 377€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.


Upozornenie: Cesta je zložená z dvoch samostatných leteniek

Táto kombinácia leteniek je zložená z dvoch rôznych rezervácií. Odporúčame vám preto objednať si k týmto samostatným letenkám aj prémiovú asistenčnú službu a poistenie. Viac informácii o kombinovaných letenkách od spoločnosti Pelikan.sk nájdete TU.


Príkladový itinerár cesty:

  • 11.02.2020 Budapešť – Barcelona
  • 13.02.2020 Barcelona – San Francisco
  • 25.02.2020 San Francisco – Budapešť


Letenky do San Francisca sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2020.


KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - SAN FRANCISCO 377€

Vyhľadať ubytovanie v Barcelone

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v san Franciscu

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.San Francisco + 2 dni v Barcelone s letenkami z Budapešti od 377 eur