San Francisco z Budapešti s odletom koncom prázdnin od 459€

27.Jún 2017 | 16:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa san francisco letenky do usa letenky do kalifornie letenky do san francisca letisko budapešť finnair british airways

(Aktualizované 27.6.2017) Do mesta, ktoré je nie len známe mostom Golden Gate Bridge ale aj svetoznámou bývalou väznicou Alcatraz. To sú len niektoré z miest, ktoré by ste počas svojej cesty určite nemali minúť.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti AirBerlin si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do San Francisca už od 459€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do septembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 23.8. - 3.9. 2017.

► Ubytovanie v San Franciscu už od 20€ na osobu a noc.


Budapešť - san Francisco 459€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.