San Francisco z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 303€

02.Jan 2019 | 10:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa san francisco letenky do usa letenky do kalifornie letenky do san francisca letisko viedeň sas

Do mesta, ktoré je nie len známe mostom Golden Gate Bridge ale aj svetoznámou bývalou väznicou Alcatraz. To sú len niektoré z miest, ktoré by ste počas svojej cesty určite nemali minúť.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti SAS si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do San Francisca už od 303€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca marec a apríl 2019.


► Letenky napríklad v termíne 12-27 marec 2019.

► Ubytovanie v San Franciscu už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - San Francisco 303€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.
San Francisco z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 303 eur