Sarajevo z Budapešti v termínoch počas letných prázdnin od 18€

23.Máj 2019 | 17:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bosna a hercegovina sarajevo letenky do sarajeva letisko budapešť wizzair

Mesto Sarajevo, nám známe ako miesto, kde sa začala písať tragická epizóda ľudstva, je dnes rozvíjajúcou sa modernou metropolou. Využite našu ponuku akciových leteniek z Budapešti a strávte niekoľko prázdninových dní v Sarajeve. V meste, ktorému sa pre jeho mnohé náboženstvá a ich pamiatky hovorí aj malý Jeruzalem.

K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Sarajeva s let. spoločnosťou WizzAir už od 5980Ft (cca 18€). Letenky z Budapešti do Sarajeva sú dostupné pre cesty od júna do septembra 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


Letenky do Sarajeva v termíne 14-17 júl 2019.

Ubytovanie v Sarajeve už od 5€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Budapešť - Sarajevo

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Sarajevo – Európsky Jeruzalem

Sarajevo budi se. Aj s takýmto nápisom sa môžete stretnúť v hlavnom meste Bosny a Hercegoviny – Sarajeve. Mesto, ktoré bolo dejiskom atentátu Františka Ferdinanda, usporiadateľom zimných olympijských hier v roku 1984, ale aj smutným pozorovateľom krvavého obliehania o necelých desať rokov neskôr, si prešlo naozaj všetkým. Sarajevo so symbiózou troch náboženstiev je dnes nazývané európskym Jeruzalemom. Bosniaci tvoria moslimskú časť, Srbi pravoslávnu a Chorváti zastupujú katolícku časť obyvateľov. Rovnako sú na čele štátu traja prezidenti... čítať ďalejSarajevo z Budapešti v termínoch počas letných prázdnin od 18 eur