SARDÍNIA: Alghero z Viedne cez letné prázdniny od 20€

17.Máj 2020 | 13:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa sardínia alghero taliansko letenky na sardíniu letisko viedeň wizzair letenky do alghera

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Sardínii už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Sardíniu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl a august 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Alghera v termíne 6-13 august 2020.

► Ubytovanie na Sardínii už od 22€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA SARDÍNIU

KALENDÁR TERMÍNOV Vieden - ALGHERO

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA SARDÍNII

Sardínia – Perla stredomoria

Nie nadarmo sa juj hovorí perla Stredomoria. A ešte keď tam začne lietať Ryanair, tak je to dokonalá kombinácia na lowcost výlet v nádhernej scenérii. Áno, reč je o čarokrásnej Sardínii. Po Sicílii je to druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori. Náš predĺžený výlet smeroval do mestečka Alghero na severozápade ostrova... čítať ďalejAlghero z Viedne cez letné prázdniny od 20 eur