Sardínia v jarných termínoch. Cagliari z Viedne s letenkami od 35€

11.Mar 2024 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do cagliari sardínia cagliari letenky na sardíniu taliansko ryanair letisko viedeň

Sardínia, druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori, láka turistov z celého sveta. Ponúka tyrkysové more, biely piesok, majestátne hory a bohatú históriu. Ak sa chystáte na Sardíniu po prvýkrát, Cagliari, hlavné mesto ostrova, je ideálnym miestom na začatie vašej cesty.

Cagliari sa rozprestiera na kopcoch s výhľadom na Sardínsky záliv. Už od prvého momentu vás očarí svojim starobylým šarmom a zároveň modernou atmosférou. Prejdite sa po úzkych uličkách historického centra, obdivujte majestátnu katedrálu Santa Maria Assunta a vychutnajte si výhľad z terasy Bastione di Saint Remy. Nezabudnite navštíviť rímsky amfiteáter, jeden z najlepšie zachovalých v Taliansku.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Cagliari na Sardínii od 35€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Cagliari v termíne 8-12 apríl 2024.


Zobraziť LETENKY NA SARDÍNIU

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - CAGLIARI

Zobraziť UBYTOVANIE NA SARDÍNIISardínia v jarných termínoch. Cagliari z Viedne s letenkami od 35 eur