Saudská Arábia - Jeddah z Budapešti od 286€

27.Nov 2016 | 17:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ saudská arábia jeddah

Saudská Arábia - kráľovstvo, ktoré sa rozprestiera od Perzského zálivu k Indickému oceánu a Červenému moru. Určite je to netradičná destinácia, ktorá zaujme nejedného dobrodruha. Ak teda máte vo svojich cestovateľských cieľoch aj túto arabskú krajinu, tak pre vás je tento tip.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Aegan Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Jeddahu už od 286€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o váhe 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca marec 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-27 marca 2017.

► Ubytovanie v Jeddahu už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na pelikan.sk za 286€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Saudskej Arábie

Pre vstup do Saudskoarabského kráľovstvo je potrebný platný pas (minimálne 6 mesiacov po skončení pobytu), vízum o ktoré môžete požiadať vo Viedni na veľvyslanectve Saudskej Arábie a spiatočná letenka. Pre dlhšie zotrvanie v krajine, prípadne iné ako turistické účely je potrebné požiadať o povolenie prechodného, prípadne trvalého pobytu. Vydáva ho príslušné veľvyslanectvo.
  • To je opravdu super akce, škoda jen, že turistická víza se do Saúdské Arábie nevydávají...chtělo by to trochu zjišťovat informace...

    • Ahoj Petr, máš pravdu, je to super akcia a aj to, že sa turistické víza nevydávajú. Viem o tom, zabudol som to doplniť do postu. Tento tip vznikol viac menej náhodou, keď ma pár ľudí oslovilo či by som im nenašiel lacné letenky do Saudskej. Upozornil som ich na to, že sa nevydávajú turistické víza. Vedeli o tom ale že to majú vyriešené cez pracovné víza aj keď tam idú viac-menej ako turisti. Poslal som im tento tip, viac som sa nevypytoval a tým naša komunikácia skončila. No ako si tie "pracovné víza" vybavili, tak to netuším.

      Dušan