SEVERNÉ ÍRSKO: Belfast z Krakova s letenkami od 28€

03.Okt 2019 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa severné írsko belfast letenky do belfastu letenky do severného írska letisko krakov ryanair

Nie bežný, no pre niekoho to môže byť zaujímavý cieľ cesty. Vydajte sa do krajiny opradenou príbehmi o škriatkoch, vílach, obroch a štvorlístku. K ceste do Severného Írska môžete využiť ponuku let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Krakova do Belfastu už od 120zł (cca 28€). Letenky do Belfastu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 20-24 november 2019.

► Ubytovanie v Belfaste už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY do belfastu

Kalendár termínov Krakov - Belfast

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Ako z letiska do Belfastu

Najpraktickejšie riešenie ako sa dostať z letiska do Belfastu je využiť autobusovú linku Airport Express 300. Zastávka autobusu sa nachádza oproti východu z príletovej haly. Trasa autobusu je Belfast International Airport -> Templepatrick -> Royal Avenue -> Belfast Europa Buscentre. Doba jazdy z letiska do centra je približne 30-40 minút v závislosti od premávky na ceste. Cena jednosmerného lístka je £7.50 a za spiatočný zaplatíte £10.50.Belfast z Krakova s letenkami od 28 eur