Severné Írsko - spiatočné letenky do Belfastu od 22€

18.Máj 2017 | 00:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa severné írsko belfast letenky do belfastu letenky do severného írska letisko krakov letisko Katovice ryanair wizzair

Nie bežný, no pre niekoho to môže byť zaujímavý cieľ cesty. Vydajte sa do krajiny opradenou príbehmi o škriatkoch, vílach, obroch a štvorlístku. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Katovíc do severoírskeho Belfastu s leteckou spoločnosťou WizzAir už od 91zł (cca 22€). – cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena je od 45€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 55€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 76€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca september 2017.


► Letenky napríklad v termíne 26-30 september 2017.

► Ubytovanie v Belfaste už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky z Katovíc

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako z letiska do Belfastu

Najpraktickejšie riešenie ako sa dostať z letiska do Belfastu je využiť autobusovú linku Airport Express 300. Zastávka autobusu sa nachádza oproti východu z príletovej haly. Trasa autobusu je Belfast International Airport -> Templepatrick -> Royal Avenue -> Belfast Europa Buscentre. Doba jazdy z letiska do centra je približne 30-40 minút v závislosti od premávky na ceste. Cena jednosmerného lístka je £7.50 a za spiatočný zaplatíte £10.50.