Severoírsky Belfast z Krakova s letenkami už od 18€

05.Apr 2017 | 19:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: severné írsko belfast európa letenky do belfastu letenky do severného írska letisko krakov ryanair

Belfast hlavné mesto Severného Írska ponúka fascinujúcu históriu a polohu na brehoch Atlantiku. Centrum mesta je kompaktné a ľahko dostupné aj pešími prechádzkami. V tomto severoírskom meste je plno stavieb z viktoriánskeho obdobia, impozantných bánk, krásnych kostolov, verejných budov a bývalých priemyselných stavieb. Zaujímavou môže byť aj oblasť TitanicQuarter, kde máte možnosť dozvedieť sa niečo viac o príbehu tejto známej lode, ktorej plavba začala práve v Belfaste.

V prípade nepriazne počasia je ideálnou možnosťou stráviť čas v St. George'smarkete, prípadne v niektorom z typických Irishpubov. Ak vás láka ostrovný šarm a spôsob života, tak neváhajte a navštívte práve toto severoírske mesto Belfast.

K ceste do Severného Írska je využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti Ryanair z Krakova do Belfastu už od 78Zl (cca 18€).

V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Batožina do podpalubia o váhe do 15kg je za poplatok 36€, v prípade batožiny o hmotnosti do 20kg si priplatíte 52€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca apríl 2017.


► Letenky napríklad v termíne 13-25 apríl 2017.

► Ubytovanie v Belfaste už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do belfastu

Kalendár termínov Krakov - belfast od 25€


Vyhľadať ubytovanie v belfaste


Ako z letiska do Belfastu

Najpraktickejšie riešenie ako sa dostať z letiska do Belfastu je využiť autobusovú linku Airport Express 300. Zastávka autobusu sa nachádza oproti východu z príletovej haly. Trasa autobusu je Belfast International Airport -> Templepatrick -> Royal Avenue -> Belfast Europa Buscentre. Doba jazdy z letiska do centra je približne 30-40 minút v závislosti od premávky na ceste. Cena jednosmerného lístka je £7.50 a za spiatočný zaplatíte £10.50.