SEYCHELY: Letenky s Turkish Airlines z Ríma a Milána od 399€

18.Jan 2018 | 11:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika seychely mahe Turkish Airlines letisko miláno letisko rím letenky na seychely

115 ostrovov a ostrovčekov s nedotknutou prírodou a s množstvom (neškodných) živočíchov, ktoré nežijú nikde inde na Zemi. Pláže s jemným bielym pieskom, v ktorom je vraj niekde na Mahé zakopaný poklad pirátov. Seychely. Dovolenkové miesto "horných 10 000", ktoré je vďaka tým najlacnejším letenkách o niečo dostupnejšie.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Ríma a Milána do Mahé s let.spoločnosťou Turkish Airlines už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina o váhe max. 8kg a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné od septembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-14 november 2018.

► Ubytovanie Seychely už od 30€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Rím - Seychely 399€

Kalendár termínov Miláno - Seychely 399€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Seychely

V súvislosti s vypovedaním Dohody medzi vládou SR a vládou Seychelskej republiky o zrušení vízovej povinnosti, na základe ktorého platí od 13. augusta 2003 pre štátnych občanov Seychelskej republiky vízová povinnosť pri vstupe na územie SR, si dovoľujeme informovať, že seychelská strana pre vstup slovenských štátnych občanov na územie Seychelskej republiky nebude vyžadovať víza. Slovenskí občania získajú povolenie na vstup po príchode na Seychely. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenka, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu.Letenky s Turkish Airlines z Ríma a Milána od 399 eur