SEYCHELY: MAHE 549€

05.Aug 2015 | 21:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika mahe seycheles

Nechceli by ste vidieť malý kúsok raja? Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Viedne do Mahé s let.spoločnosťou Ethiopian Air Lines už od 549€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2016.


► Letenky napríklad v termíne 11-17 február 2016.

► Ubytovanie Seychely už od 30€ na osobu a noc.

Kalendár termínov a cien

Kalendár termínov

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Podmienky vstupu

V súvislosti s vypovedaním Dohody medzi vládou SR a vládou Seychelskej republiky o zrušení vízovej povinnosti, na základe ktorého platí od 13. augusta 2003 pre štátnych občanov Seychelskej republiky vízová povinnosť pri vstupe na územie SR, si dovoľujeme informovať, že seychelská strana pre vstup slovenských štátnych občanov na územie Seychelskej republiky nebude vyžadovať víza. Slovenskí občania získajú povolenie na vstup po príchode na Seychely. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenka, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu.

Každý návštevník si pri príchode do krajiny musí zakúpiť VISITOR´S PASS (22,-USD vrátane letiskového / prístavného poplatku).

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.