SEYCHELY: Mahe z Budapešti s letenkami od 541€

17.Sep 2023 | 13:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: seychely letenky na seychely mahe letisko budapešť afrika

K ceste na Seychely využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Swiss Air s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Mahé už od 541€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Swiss Air.

Letenky na Seychely sú dostupné pre cesty v termínoch koncom januára a začiatkom februára 2024.


► Letenky napríklad v termíne 27.1. - 4.2. 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET. SPOLOČNOSTI SWISS AIR

Zobraziť UBYTOVANIE na SeychellyPodmienky vstupu na Seychely

V súvislosti s vypovedaním Dohody medzi vládou SR a vládou Seychelskej republiky o zrušení vízovej povinnosti, na základe ktorého platí od 13. augusta 2003 pre štátnych občanov Seychelskej republiky vízová povinnosť pri vstupe na územie SR, si dovoľujeme informovať, že seychelská strana pre vstup slovenských štátnych občanov na územie Seychelskej republiky nebude vyžadovať víza. Slovenskí občania získajú povolenie na vstup po príchode na Seychely. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenka, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu.


Seychely – Podrobný sprievodca rajom 1/3 – ostrov Mahé

Počas letu vypĺňame dva dotazníky ohľadne účelu našej cesty, adresy ubytovania a množstvo otázok na príznaky počas posledných 30 dní na alergiu, bolesti hrdla, hlavy, teplotu. Dávame sme všade nie, nech máme pokoj, veď uznajte, koho ani raz nebolela hlava za posledný mesiac :) Po vyše 3 hodinách letu sa ako prvé objavujú Ile du Nord a Silhouette Island. Trasa pokračuje ponad severnú časť Mahé a pri pristávaní môžete vidieť na ľavej strane ostrovy Sainte Anne a Cerf. Veľké obavy sme mali z počasia, lebo podľa predpovede malo celých 10 dní pršať, ale nakoniec sú to len lokálne prehánky asi 2x za pobyt. Po vystúpení z lietadla nás víta slnko a pravý tropický vzduch.

TIP: K pasovej kontrole si pripravte materiály k ubytovaniu aj keď cestujete v skupine. Budú to pýtať od každého jedného člena, bez toho vás na Seychely nepustiaSEYCHELY - Mahe z Budapešti s letenkami od 541 eur