SEYCHELY: Mahe z Viedne s letenkami od 489€

14.Nov 2021 | 14:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: seychely mahe letenky na seychely afrika Etihad Airways letisko viedeň

K ceste na Seychely využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Etihad Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Mahé už od 489€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 23kg.

Letenky na Seychely sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2021 do marca 2022.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 december 2021.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - SEYCHELY 479€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Seychely

V súvislosti s vypovedaním Dohody medzi vládou SR a vládou Seychelskej republiky o zrušení vízovej povinnosti, na základe ktorého platí od 13. augusta 2003 pre štátnych občanov Seychelskej republiky vízová povinnosť pri vstupe na územie SR, si dovoľujeme informovať, že seychelská strana pre vstup slovenských štátnych občanov na územie Seychelskej republiky nebude vyžadovať víza. Slovenskí občania získajú povolenie na vstup po príchode na Seychely. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenka, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu.

V súlade s nariadením seychelskej vlády sú všetci cestujúci, vrátane detí, povinní sa po prílete preukázať negatívnym testom na COVID-19, nie starším ako 72 hodín v čase odletu. Certifikát o očkovaní proti COVID-19 nie je podmienkou pre vstup do krajiny.

Cestujúci musia pred príletom do krajiny vyplniť online formulár Health Travel Authorization. Cestujúci musia mať ďalej platné cestovné poistenie, pokrývajúce náklady spojené s testovaním proti COVID-19, izoláciou/karanténou príp. hospitalizáciou.

Platí dočasný zákaz vstupu osobám, ktoré v priebehu14 dní pred príchodom na Seychely navštívili krajiny s vysokým výskytom prípadov COVID-19 – India, Pakistan, Brazília, Južná Afrika, Nepál a Bangladéš.

Aktualizácie a podmienky ohľadom vstupu do krajiny sú pravidelne zverejňované na webovej stránke Ministerstva zdravotníctva a webovej stránke Ministerstva turizmu.

zdroj: mzv.skSEYCHELY - Mahe z Viedne s letenkami od 489 eur