SEYCHELY: Mahe z Viedne s letenkami od 519€

26.Jan 2022 | 19:48
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: seychely mahe letenky na seychely afrika Ethiopian Airlines letisko viedeň

K ceste na Seychely využite aktuálnu ponuku od let. spoločnosti Ethiopian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Mahé už od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky na Seychely sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do novembra 2022.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 marec 2022.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - SEYCHELY 549€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE





Podmienky vstupu na Seychely

V súlade s nariadením vlády sú všetci cestujúci, vrátane detí, povinní sa po prílete preukázať negatívnym testom na COVID-19, nie starším ako 72 hodín v čase odletu. Certifikát o očkovaní proti COVID-19 nie je podmienkou pre vstup do krajiny.

Cestujúci musia pred príletom do krajiny vyplniť online formulár. Cestujúci musia mať ďalej platné cestovné poistenie, pokrývajúce náklady spojené s testovaním proti COVID-19, izoláciou/karanténou príp. hospitalizáciou.

Platí dočasný zákaz vstupu osobám, ktoré v priebehu14 dní pred príchodom na Seychely navštívili krajiny s vysokým výskytom prípadov COVID-19: Botswana, Lesotho, Mozambik, Namíbia, Južná Afrika and Zimbabwe.

Aktualizácie a podmienky ohľadom vstupu do krajiny sú pravidelne zverejňované na webovej stránke Ministerstva zdravotníctva a webovej stránke Ministerstva turizmu.


Cestovanie a opatrenia v rámci krajiny

Reštaurácie, hotely a verejná doprava fungujú bez obmedzenia. Návštevníci musia dodržiavať hygienické opatrenia ako dezinfekcia rúk a nosenie rúšok v uzavretých priestoroch.

zdroj: mzv.sk



SEYCHELY: Mahe z Viedne s letenkami od 519