SEYCHELY: Priame lety z Viedne do Mahé s Austrian Airlines od 593€.

14.Nov 2017 | 14:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: seychely afrika mahe letenky na seychely Austrian Airlines letisko viedeň

K ceste na Seychely využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Austrian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Mahé už od 593€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od konca novembra 2017 do januára 2018.

Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo na stránkach let.spoločnosti Austrian Airlines. Letenky za túto cenu sú dostupné len s využitím 50€ zľavovým voucherom. Cena leteniek bez využitia tohto kupónu je 643€.


► Letenky napríklad v termíne 17.1. - 1.2. 2018

► Ubytovanie Seychely už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe Austrian Airlines

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako použiť voucher a rezervovať letenky

Otvorte si stránku let.spoločnosti Austrian Airlines. Zadajte odkiaľ a kam chcete letieť, v našom prípade z Viedne do Bangkoku. Vyberte požadované dátumy cesty a vložte zľavový voucher FRIENDSOFMERKUR2017. Pre názornosť pozri obrázok nižšie.


Podmienky vstupu na Seychely

V súvislosti s vypovedaním Dohody medzi vládou SR a vládou Seychelskej republiky o zrušení vízovej povinnosti, na základe ktorého platí od 13. augusta 2003 pre štátnych občanov Seychelskej republiky vízová povinnosť pri vstupe na územie SR, si dovoľujeme informovať, že seychelská strana pre vstup slovenských štátnych občanov na územie Seychelskej republiky nebude vyžadovať víza. Slovenskí občania získajú povolenie na vstup po príchode na Seychely. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenka, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu.


Seychely - pár tipov a rád

Ako si užiť Seychely a k tomu pár tipov a rád si môžete prečítať v článku "Seychely bez miliónov na účte" od Janky Schweighoferovej z portálu travelhack.blog