Sicílske Palermo aj na predĺžený víkend s letenkami od 43€

20.Nov 2017 | 18:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť sicília palermo letenky na sicíliu letenky do palerma taliansko ryanair

Rušné a chaotické Palermo je pestrou zmesou kultúr a metropolou talianskej Sicílie. I mestom plným zaujímavých pamiatok a chutí. Rovnako ako celá Sicília, ostrov s nelichotivou „mafiánskou" povesťou, ale s o to krajšími plážami a „gréckymi" mestami, na ktoré z výšky pozerá hrozivá sopka Etna.

Využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Palerma už od 13558Ft (cca 43€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 50€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky z Budapešti do Palerma sú dostupné počas mesiaca január 2018.


► Letenky do Palerma v termíne 18-21 január 2018.

► Ubytovanie na Sicílii už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Budapešť - palermo

Vyhľadať a rezervovať ubytovanieVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Spiatočné letenky z Budapešti do Palerma od 43 eur