Skopje z Bratislavy na predĺžený víkend s letenkami a ubytovaním od 31€

11.Júl 2019 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: skopje európa macedónsko letenky do macedónska letenky do skopje wizzair letisko bratislava

Máte chuť na cenovo nenáročný víkend? Užite si ho v Macedónsku! S našim tipom na lacné letenky pristanete v Skopje, o ktorom zlé jazyky hovoria, že ide o európske hlavné mesto gýča. Možno za to môžu všadeprítomné sochy, alebo spleť štýlov a kultúr, ktoré sa tam v priebehu storočí udomácnili. Mestu však dali svojskú podobu, ktorú stojí za to vidieť. A za prehliadku bude stáť napríklad aj návšteva prírodných parkov a pohľad na kaňon Matka, či ochutnávanie balkánskych špecialít.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Skopje už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Bratislavy do Skopje sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 27-30 september 2019.

► Ubytovanie v Skopje už od 7€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Bratislava - Skopje

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Tipy na víkendové ubytovanie v Skopje

Vybrali sme pre vás 2 zaujímavé tipy na ubytovanie v Skopje. Tým prvým je Motel Atika, ktorý sa nachádza vo štvrti Starý Bazar cca 800 metrov od kamenného mostu. Motel ma klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi. Každá izba je vybavená TV s plochou obrazovkou. V izbách sa nachádza aj súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Cena ubytovania pre dve osoby na 3 noci je 41€, čo je približne 21€ na osobu. Cena izby pre tri osoby je 64€.

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE MOTEL ATIKA


Druhým tipom je 3-hviezdičkový Boutique hotel Rose Diplomatique. Hotel sa nachádza cca 10 minút chôdze od hlavného námestia. Klimatizované izby sú vybavené satelitnou a káblovou TV, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. Majú súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom a toaletnými potrebami zdarma.

V hotelovej reštaurácii sa podávajú regionálne jedlá zo sezónnych surovín a raňajkový bufet, ktorý si môžete dopriať vo svojej izbe. Počas pobytu môžete bezplatne využívať súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Cena ubytovania pre dve osoby na 3 noci je 109€, čo je približne 55€ na osobu. Cena izby pre tri osoby je 145€. V cene ubytovania sú raňajky.

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE HOTEL ROSE DIPLOMATIQUE

Skopje & Ohrid – Potulky po Balkáne

Vďaka spoločnosti Wizz Air sa v marci 2016 otvorili nové obzory do srdca Balkánskeho polostrova – Macedónska. Spiatočné letenky Bratislava – Skopje začínajúce na cene 20 € nemôžu nechať žiadneho svetobežníka chladným. Hlavné mesto Skopje napriek zničeniu obrovským zemetrasením v roku 1963 pokračuje vo svojich megalomanských plánoch. Predstavte si desiatky sôch a fontán na námestí a pozdĺž rieky, hudbu z miestneho rozhlasu. Mestu dominuje 66-metrový kríž, ktorý každý večer rozohrá svoje svetelné divadlo. Za hranicami mesta dychberúci kaňon Matka, Ohridské jazero a dokonalý predĺžený víkend je na svete...

Pokračovanie na svetobeznici.skSkopje z Bratislavy na predĺžený víkend s letenkami a ubytovaním od 31 eur