Škótsko začiatkom prázdnin. Edinburgh z Bratislavy s letenkami od 15€

24.Máj 2021 | 11:37
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa škótsko Edinburgh letenky do Edinburghu letenky do škótska ryanair bratislava

Využite aktuálnu ponuku let. spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Edinburghu už od 10€. Letenky do Edinburghu sú dostupné pre cesty koncom mesiaca jún a začiatkom mesiaca júl 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne30.6. - 4.7. 2021.

► Ubytovanie v Edinburghu už od 25€ na osobu a noc.


zobraziť LETENKY do Edinburghu

Zobraziť Kalendár letov do Edinburghu

Zobraziť UBYTOVANIE v Edinburghu

Podmienky vstupu do Škótska

Od 17. mája 2021 vstupuje do platnosti nové nariadenie britskej vlády, ktoré sa týka krajín rozdelených podľa semaforu (Red, Amber, Green). Slovensko patrí do oranžovej skupiny (Amber). Podľa nového nariadenia sa budú musieť cestujúci prichádzajúci do Anglicka aj naďalej preukazovať negatívnym covid testom. Po príchode sa budú musieť izolovať doma po dobu 10 dní. Taktiež budú musieť absolvovať PCR test na 2. a 8. deň. Novinkou je, že karanténu si budú môcť skrátiť tak, že po ukončení 5 dňa absolvujú covid test u privátneho poskytovateľa. Negatívny výsledok znamená možnosť okamžitého ukončenia karantény.

Slovensko nie je súčasťou tohto zoznamu, to znamená že pred príchodom na územie Spojeného kráľovstva (iné podmienky platia pre Škótsko) sú cestujúci povinní objednať si cez rezervačnú platformu britskej vlády (sadu domácich testov na COVID-19) a dodržať 10-dňovú domácu karanténu.

Zdroj: mzv.skŠkótsko začiatkom prázdnin. Edinburgh z Bratislavy s letenkami od 15 eur