Slnečné pobrežie koncom leta. Burgas z Bratislavy s letenkami od 32€

14.Sep 2020 | 09:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko burgas letenky do bulharska ryanair letenky do burgasu letisko bratislava

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Ryanair si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Burgasu od 32€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 september 2020.

► Ubytovanie v oblasti Burgas už od 15€ na osobu a noc.


ZOBRAZIŤ LETENKY DO BURGASU

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BURGAS

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BURGASE

Podmienky vstupu do Bulharska

Občania Slovenskej republiky môžu vstúpiť na územie Bulharska bez povinnosti predloženia negatívneho testu na ochorenie COVID-19 alebo karantény.

Rovnaké podmienky platia pre slovenských občanov prichádzajúcich do Bulharska z členských štátov EÚ, Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a z krajín Schengenského priestoru (vrátane San Marína, Andorry, Monaka a Vatikánu).


Podmienky návratu do SR

Bulharsko nenachádza na zozname menej rizikových krajín z pohľadu Slovenskej republiky. Zoznam sa môže aktuálne zmeniť 14.9.2020 a Bulharsko môže byť opäť zaradiť medzi menej rizikové krajiny-Slnečné pobrežie koncom leta. Burgas z Bratislavy s letenkami od 32 eur