Slnečné pobrežie koncom leta. Letenky z Viedne do Burgasu od 20€ alebo z Bratislavy od 50€

07.Aug 2020 | 09:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko burgas letenky do bulharska letisko viedeň letenky do burgasu letisko bratislava wizzair ryanair

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Burgasu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 6-13 september 2020.


VYHĽADAŤ LETENKY DO BURGASU

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BURGAS

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BURGASE


V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Burgasu už od 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca september 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 september 2020.


VYHĽADAŤ LETENKY DO BURGASU

KALENDÁR TERMÍNOV Bratislava - BURGAS

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BURGASE

Podmienky vstupu do Bulharska

Občania Slovenskej republiky môžu vstúpiť na územie Bulharska bez povinnosti predloženia negatívneho testu na ochorenie COVID-19 alebo karantény.

Rovnaké podmienky platia pre slovenských občanov prichádzajúcich do Bulharska z členských štátov EÚ, Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a z krajín Schengenského priestoru (vrátane San Marína, Andorry, Monaka a Vatikánu).


Podmienky návratu do SR

Bulharsko nenachádza na zozname menej rizikových krajín z pohľadu Slovenskej republiky.

Pri príchode z Bulharska je potrebné bezprostredne po návrate kontaktovať regionálny úrad verejného zdravotníctva v SR, ktorý zabezpečí, aby tieto osoby najskôr na piaty deň po príchode absolvovali test na ochorenie COVID-19. Až do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 sú osoby povinné zostať v domácej izolácii.

Informácie o výnimkách sú uvedené v platnom opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR:

Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva SR pri ohrození verejného zdravia sp.zn. OLP/5455/2020 zo dňa 03. 07. 2020 (pdf; 153.45 KB)Letenky z Bratislavy do Burgasu od 50 eur